Instagram Profilinizi Ziyaret Edenleri Görmek
Sosyal Medya

Instagram Profilinizi Ziyaret Edenleri Görmek

Merhaba değerli okuyucularım, bugün bu blog yazımda sizlere İnstagram Profilinizi Ziyaret Edenleri Görmek sorusunun cevabını anlatacağım.

Bileceğiniz üzere bu konu hakkında bir çok android uygulaması ve web siteleri açıldı ama hepsinin de işleyişi hem uzun sürüyor hem de size yalan yanlış bilgiler aktarıp aynı zamanda instagram hesabınızı çalabiliyorlar. Ama aslında çok basit, herkesin çözebileceği bir Instagram Algoritması'nı sizlere anlatacağım birazdan. Neyse, konuyu fazla uzatmayayım ve direkt yazımıza geçelim.

Aşağıda Gördüğünüz gibi Instagram'a attığım hikayeyi izleyen kişilerin listesi yer alıyor. Bu listeyi görebilmek için kendi Instagram hesabınızdan attığınız bir hikaye'ye girip parmağınızı ekranın aşağısından yukarıya doğru dokunarak kaydırmanız yeterli.

İnstagram Profilinizi Ziyaret Edenleri Görmek

Instagram'da hikayeyi izleyen kişi listesinde en üstten en aşağıya doğru profilinizi en çok ziyaret eden, hikayelerinizi en çok takip eden, fotoğraflarınızı en çok beğenen, videolarınızı en çok izleyen kişiler yer alıyor. Bir de Arama Sonuçları Önerilerine Geçelim.

Yine aynı fotoğrafta sağ tarafta arama sonuçları listeleniyor, önerilenler kısmında da yine aynı sekilde ama sadece sizin daha Önceden profilini ziyaret ettiğiniz kişilerden profilinizi en çok ziyaret eden, hikayelerinizi en çok takip eden, fotoğraflarınızı en çok beğenen, videolarınızı en çok izleyen kişiler yukarıdan aşağıya sıralanıyor. ( Stalker'lar artık daha dikkatli olur umarım :) )