Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek
Sosyal Medya

Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek

Merhaba, bu yazımda sizlere bir çok kişinin bana sorduğu soru olan Instagram Hikayeleri Bilgisayardan Nasıl İzlenir? sorusunun cevabını anlatmaya çalışacağım.

Bildiğiniz gibi Instagram Hikayeleri sadece telefon ve tabletlerde, yani mobil cihazlarda açılabiliyor. Ama biz bu yazımızda hem bir Google Chrome eklentisi ile hem de Windows 10'da nasıl basit bir şekilde aynı telefondan girer gibi Instagram Hikayelerini izleyeceğiz.

Öncelikle Videolu Anlatımı Hemen Aşağıya Koyayım, Video'nun Hemen Altında İse Yazılı Anlatımı Mevcut.

Instagram Hikayelerini Tarayıcıdan İzlemek

Normalde Instagram Hikayeler'i Web sürümünde kullanamadığımızdan dolayı, Google Chrome tarayıcısında işe yarayan Chrome IG Story adlı uzantısıyı kullanacağız. İlk olarak bu bağlantıyı kullanarak uzantıyı indirip Google Chrome tarayıcısına eklememiz gerekiyor.

İnstagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek

Açılan bu sayfada ise CHROME'A EKLE yazan yere tıklıyoruz. Tarayıcı dili ingilizce olanlar için bu yazı Add to Chrome olabilir yine bu butona tıklayabilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz uyarı mesajı ekranda belirecek, burada da Uzantı ekle butonuna tıklıyoruz ve işlemimiz tamamlanıyor.

İnstagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek

Son olarak instagram.com adresinden Instagram hesabımıza Google Chrome ile giriş yapıyoruz Ve mutlu son ! tüm işlemler bu kadar. Artık tarayıcınız üzerinden Instagram'dan takip ettiğiniz kişilerin Hikayelerini kolayca izleyebilirsiniz!

İnstagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek

Windows 10 İle İnstagram Hikayeleri İzlemek

Windows 10 kullanıcıları daha şanslılar, çünkü Instagram hikayelerini izlemek için bir eklentiye hatta Google Chrome'a dahi ihtiyacımız olmuyor. Windows 10 Mağazası ile Instagram uygulamasını Buradaki linkten indirerek tıpkı mobil cihazlarda Instagram'a girdiğimiz gibi bilgisayarımızda Instagram'a girip hem diğer kullanıcılara mesaj gönderebilir, hem hikaye ekleyip okuyabilir, aynı zamanda canlı yayın dahi açabilirsiniz.

İnstagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek