Volkan Deniz İkiz

Back-End Developer

Herkese selam, ben Volkan Deniz İkiz! 7 Mayıs 2000'de Adana'da Doğdum Eğitim hayatıma, Adana’da bulunan Toros İlköğretim Okulunda başladım. Orta okulumu ise Nuri ve Zekiye has ortaokulunda tamamladım. İlk olarak kodlama ve tasarım işlerine de bu yıllarda merak sardım. Daha sonra geniş araştırmalar ile birlikte detaylı kaynaklar elde ettim ve bu kaynaklar sayesinde de çeşitli kodlama dilleri öğrendim.

Şuan ise İsmet İnönü Endüstri Meslek Lisesi’nde Bilgisayar bölümü 11.sınıf’ta okuyorum. Okuduğum bölümden de anlaşılacağı üzere geleceğimi bilgisayar sektörü üzerine kurmak istiyorum. Bu zamanlarda da genellikle kendimi daha çok geliştirmek adına internet siteleri kuruyorum. Bu tür internet sitelerinin oluşum aşamasında ise, detaylı olarak bildiğim Php, Html, Css ve Js dillerini aktif bir şekilde kullanıyorum.

Volkan Deniz İkiz

Felsefem

Kendini kısıtlamadan öğrenmek, hayatı yaşamak. Öğrendiklerimi gerçekten hakeden insanlara öğretmek ve bu insanlardan para yerine gülücük, sevgi almak. Benim hayat felsefem kısaca Anı yaşamak, paylaşmak, ve bir tutam sevgi :)

Yeteneklerim

 1. 01

  HTML

  Derdini Anlatacak Düzeyde HTML Bilmek İyidir :)

 2. 02

  CSS

  CSS Olmazsa Olmazımdır, Şaheserler Yaratırım.

 3. 03

  Javascript

  Javascript sitenin sihiridir, büyüsüdür. O olmazsa sitede uçan kaçan şeyler olmaz :)

 4. 04

  PHP

  PHP Neydi? PHP Sevgiydi, PHP Emekti...

37

Yazılım Satıldı

90480

Satır Kod Yazıldı

8613

Fotoğraf Çekildi

1024

Bug Fixlendi