2017 Yılının En Çok İndirilen Wordpress Eklentileri
Wordpress

2017 Yılının En Çok İndirilen Wordpress Eklentileri

En çok kullanılan ve popüler olan Wordpress eklentilerini hiç merak ettiniz mi? Dünya üzerinde bir çok kişinin kullandığı en kullanışlı Wordpress eklentilerini sizler için derledim. Her biri birbirinden kullanışlı olan bu eklentileri mutlaka kullanmak isteyeceksiniz.

  1. Social Locker for WordPress

Bu ay en çok indirilen eklentilerden olan Social Locker sayesinde yazınızı okuyan bir ziyaretçinin yazınızdaki en önemli yeri görebilmesi için Google’da +1, Facebook’da beğenme veya paylaşması, Twitter’da tweet atması gerektiriyor. Bu eklentiyi kullanarak sosyal ağlarda paylaşımınızı arttırabilirsiniz.

  1. WooCommerce Membership

WooCommerce ile çevrimiçi üyelikler satın ve web sitenizdeki yayınlara ve sayfalara erişimi kısıtlayın.

  1. Advanced Event Manager – WordPress Calendar Plugin

Bu takvim eklentisiyle, herkese açık etkinlikler, özel etkinlikler, ticari hizmetleri, TV / sinema programlarını görüntüleyebilir ve açıklama sayfaları ve ayrıntılı katılımcı bilgileri ekleyebilirsiniz.

  1. Facebook Live Video Auto Embed for WordPress

Bu eklenti de bu ay trend olan Wordpress eklentileri arasında yerini alıyor. Facebook canlı videoları sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz ve ziyaretçileriniz, Facebook hesabınız, sayfanız veya grubunuzda açılan her canlı yayını yayınladığı anda görüntüleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca site çapında bir bildirim çubuğu ve birden fazla yeni canlı videoyu yerleştirme özelliği içerir.

  1. Cost Calculator – WordPress Plugin

Bu basit eklentiyi kullanarak sitenize ziyaretçilerinize teklif, proje fiyatları ve tahminler sunabilirsiniz.

  1. CSS3 Responsive WordPress Compare Pricing Tables

Fiyatlandırma tablolarını sitenize görüntüleyin. 2 farklı tablo stili ve 20 farklı önceden tanımlanmış renk arasından dilediğinizi seçerek verilerinizi listeleyin.

  1. Premium Cryptocurrency Widgets for WordPress

1500’den fazla kripto para birimininin parasal değerini bu eklenti sayesinde sitenizde canlı olarak ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz.

  1. Superfly — Responsive WordPress Menu Plugin

Bu eklentiyi kullanarak web sitenizde mobil uyumlu, sürgülü ve statik gezinme menüsü, simge araç çubukları ve tam ekran menüleri oluşturabilirsiniz.

  1. Woocommerce Products Designer

Müşterilerinizin, sipariş vermeden önce WooCommerce mağazanızdaki ürünleri üretmesini veya özelleştirmelerini sağlayan güçlü bir WooCommerce web-to-print eklentisi.

  1. Share-one-Drive | OneDrive plugin for WordPress

OneDrive'ı WordPress sitenize entegre edin ve dosyalarınızı ve klasörlerini çevrimiçi olarak görüntüleyin.

Sizin olmazsa olmazım dediğiniz Wordpress eklentileri var mı? Yorumlarda belirtirseniz yazıyı okuyan diğer insanlara yardımcı olursunuz :)

Liste, Envato istatistiklerine göre oluşturulmuştur.